Opinie moich podopiecznych

„Dzień dobry! Polecam współpracę z Panią Natalią Miszczuk, którą charakteryzuje obszerna wiedza i pozytywna energia. Ponadto Pani Natalia sprawia wrażenie osoby godnej zaufania co jest bardzo istotne zaczynając przygodę z medycyną niekonwencjonalną.

Życzę powodzenia zarówno Pani Natalii jak i jej pacjentom!”

Ania W.


„Polecam wizytę u Natalii-zajęła się mną kompleksowo, bardzo wnikliwie i obszernie spisała zalecenia dotyczące diety i stylu życia co tylko dało mi kolejnego powera do tego, że dbanie o swoj jadłospis może wyleczyć z wielu chorób. Jak utknęłyście z Waszymi “dietami” a macie rożne dolegliwości ciała, skonsultujcie się z Natalia”

Paulina Łukasik


„Polecam gorąco!!! Ogromna wiedza i wspaniale podejście dzięki któremu potrafiłam zmienić tak wiele a rezultaty przekraczają moje najśmielsze oczekiwania:) Dziękuje z calego serca:):):)”

Daria Weber – Małolepszy


„Gorąco polecam gabinet Pani Natalii. Dokładna ocena całego organizmu poprzedzona głęboką analizą i obszernym wywiadem. Wszystko bez pospiechu, w spokoju. Otrzymałam bezcenne wskazówki, które pomagają mi w powrocie do zdrowia. Uwierzyłam, że odpowiednie odżywianie naprawdę przynosi efekty a nastawienie psychiczne i nasze postrzeganie świata jest równie ważne jak to co mamy na talerzu”

Agata Maluśka


„Serdecznie polecam warsztaty dla kobiet prowadzone przez Natalię. Oprócz solidnej porcji wiedzy na temat zdrowia hormonalnego, właściwego sposobu odżywiania i trybu życia wyniosłam z nich ogromną dawkę pozytywnej energii i wsparcia. Dziękuję Natalii i wszystkim uczestniczkom za szczere rozmowy i wspaniale spędzony dzień :)”

Joanna Majewska – Paul


„Gorąco polecam:) Pełny profesjonalizm i holistyczne podejście do szukających pomocy…”

Magdalena Świerczek


„Bardzo obszerna wiedza i profesjonalizm. Polecam!”

Fabian Kowalek


Facebook